Võõrkeelte nädal

Loomise kuupäev 26.03.2019

Laeva Põhikoolis peetakse traditsiooniliselt  võõrkeelte nädalat. Inglise keele õpetaja juhendamisel tutvutakse põhjalikumalt Iirimaaga. Iirimaa kohta leitud info põhjal kohta koostatakse vahvaid postreid. Liikumisvahetunnid on täis toredaid nuputamisülesandeid , mille lahendamisel on tarvis kiiret liikumist ja tunnis õpitud teadmiste kasutamist. Ikka on popp lastele armsaks saanud Kahhoot, ristsõnade lahendamine ja võõrkeelse sõnavara kasutamine suhtlemisel. Saksa keele tutvustamiseks on saalis saksakeelsete raamatute väljapanek,seintel ülevaade Euroopa Liidu keeltest. Nädala jooksul selgitatakse välja klasside parimad keeletundjad.Toimub ka meeskondlik etteütlus-laufdiktaat 8.klassi õpilased võtavad osa maakondlikust veebipõhisest viktoriinist.Algklasside õpilased naudivad liikumisvahetundides tantsimist võõrkeelseste laulude saatel ja on juba kokku seatud puzzle temal "Härjapõlvlane" Võõrkeele õppimine koolis on popp ja osalemine nädala tegemistes aktiivne.

Viimati muudetud 28.03.2019.