Kontaktid

Valikud rakenduvad automaatselt

Kontakti foto
Aivar Roosiõis

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

E-posti aadress aivar.roosiois@laeva.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

E 14.30

K 15.20

Kontakti foto
Anette Traks

Põhikooli õppejuht

Kehaline kasvatus

Klassijuhataja

Lasteaia liikumisõpetaja

E-posti aadress anette.traks@laeva.edu.ee
Kontakti foto
Katre Sisask

Loodusained

Klassijuhataja

Klassiõpetaja

E-posti aadress katre@laeva.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

T 14.25-15.20

Kontakti foto
Kristiina Metsanurk

Eesti keel

Kirjandus

Klassijuhataja

E-posti aadress kristiina.metsanurk@laeva.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

5.-7. kl N 14.25-15.10

8. ja 9. kl E, T, R 9.15-9.35

Kontakti foto
Õnnela Lea

Sotsiaalpedagoog

Klassijuhataja

E-posti aadress onnela.lea@laeva.edu.ee
Kontakti foto
Pille Ernits

Klassiõpetaja

Klassijuhataja

E-posti aadress pille.ernits@laeva.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

Kontakti foto
Rille Pennonen

Võõrkeeled

Raamatukoguhoidja

Inimese- ja karjääriõpetus

E-posti aadress rille@laeva.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

R 15.20-16. 00

Kontakti foto
Tanel Kipper

Loodusained

Klassijuhataja

Matemaatika

E-posti aadress tanel.kipper@laeva.edu.ee
Kontakti foto
Tõnu Tomson

Tehnoloogiaõpetus

E-posti aadress tonu.tomson@laeva.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

K 15.20 (kokkuleppel)

Kontakti foto
Heivi Mäekivi

Psühholoog

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

Kontakti foto
Kristiine-Nändi Tammsalu

Logopeed

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel

Kontakti foto
Elle Kapp

Koristaja

Kontakti foto
Merle Raiküla

Lasteaia õpetaja

Kontakti foto
Rutt Kukk

Lasteaia õpetaja

Kontakti foto
Elvi Laats

Lasteaia liikumisõpetaja

Lasteaia õpetaja

Kontakti foto
Kristel Huum

Lasteaia õpetaja abi

Kontakti foto
Anneli Oja

Abikokk

Kontakti foto
Helina Prigo

Lasteaia õpetaja

Kontakti foto
Marge Prigo

Lasteaia õpetaja

Kontakti foto
Jane Nõmmik

Lasteaia õpetaja abi

Kontakti foto
Anette Traks

Põhikooli õppejuht

Kehaline kasvatus

Klassijuhataja

Lasteaia liikumisõpetaja

E-posti aadress anette.traks@laeva.edu.ee
Kontakti foto
Liivi Kuru

Kokkarvestaja

Kontakti foto
Eve Mettis

Üldkoristaja

Avaldatud 10.01.2023 Viimati muudetud 19.02.2024