Vilistlaste mälestused

Loomise kuupäev 30.05.2024

Kallis kooli vilistlane!

Tuleva aasta kevadel saab meie armas Laeva Põhikool 260.aastaseks.

Meie kooli ajalugu on täis imelisi hetki ja erilisi inimesi. Palume Sind jagada oma mälestusi, olgu need lõbusad juhtumised, südamlikud hetked, unustamatud seiklused või õpetlikud kogemused. Iga lugu on oluline ja iga meenutus kannab endas tükikest meie kooli hingest. Sinu lood on väärtuslikud pusletükid, mis aitavad meil hoida ja väärtustada seda pärandit.

Mälestuste kogumise viisid:

1. Kirjalikud lood – Kirjuta oma mälestused üles ja saada need meile e-posti teel aadressil: laeva@laeva.edu.ee.
  2. Fotod ja videod – Jaga vanu fotosid ja videoid, mis toovad esile erilised hetked meie koolist. Võid need samuti saata eelmainitud e-posti aadressile. Lisa juurde fotol jäädvustatud isikute nimed ja foto tegemise aeg.

Mis saab kogutud lugudest?

Kogutud mälestustest valik avaldatakse järgmises Laeva Põhikooli almanahhis 2025a. kevadel. Lisaks plaanime mälestusi jagada ka meie kooli sotsiaalmeediakontodel ja kodulehel.

Sinu panus on hindamatu ja me oleme südamest tänulikud iga jagatud loo eest. Aitame üheskoos säilitada ja edasi anda meie kooli vaimu tulevastele põlvkondadele. Loodame siiralt, et leiad aega ja soovi meie üleskutsele vastata.

Soojade tervitustega,

Laeva Põhikooli juhtkond