Meie lood

Õpetajate päev 2019 04. oktoober

Õpetajate päeval vahetasid vanemate klasside vahvad õpilased ja kooli õpetajad oma rollid. Direktor andis oma juhirolli üle Karoliine Mariale.Toimusid õppetunnid klassis ja jututunnid puhketoas. Õpetajad nautisid õpilaste poolt läbiviidud päeva! Ühisloominguna valmis õpetajatelt räpilugu üheksandikest! Koolipere ette astus õpetajatest bänd. Kogu saalitäis õpilasi oli vaimustuses ja laulis kaasa! Suur aitäh 8. ja 9. klassi õpilastele, kes edukalt õpetajarolliga hakkama said! Oli lusti ja rõõmu õpilastel ja õpetajatel!