Õppetegevus

Ürituste plaan 2022/2023


September 

Kuupäev Üritus Vastutaja
1. 
Õppeaasta avaaktus 
T. Täpsi, K.Sisask,  
   
T. Kivilaan, B. Põldma 
16. 
Maailmakoristuspäev, 1.-4. klass 
 T. Täpsi, K.Sisask,  
   
 P. Ernits, C. Kalaver 
22. 
Mälumäng 
 K.Aland, T. Täpsi 
23. 
1.-9. klassi väljasõit Palupõhja 
T. Täpsi, A. Teska 
24.  
Perepäev 
A. Teska 
26. 
Sügise sünnipäev 1.-4. klass 
K. Sisask, P. Ernits, 
   
C. Kalaver 
26.-30. 
Spordinädal 
A. Traks 

Oktoober

Kuupäev 
Üritus 
Vastutaja 
3. 
Rahvusvaheline muusikapäev 
T.Täpsi, T. Kivilaan 
5.  
Õpetajate päev 
ÕOV, T. Täpsi, B.Põldma 
13.  
Mälumäng 
K. Aland, T. Täpsi 
24.-30. 
Koolivaheaeg 
 
31.  
Halloween 1.- 9. klass 
ÕOV, T. Täpsi  

November

Kuupäev 
Üritus 
Vastutaja 
2. 
Hingedepäev 1-3 klass 
K. Sisask,  P. Ernits 
11. 
Isadepäev (koostöös lasteaiaga) 17.00
ÕOV, T. Täpsi 
24. 
Mardi- Kadritrall (koostöös lasteaiaga) 
T. Täpsi, klassijuhatajad 
17.  
Mälumäng 
K. Aland,  T. Täpsi
28.  
1. advent (koolimaja kaunistamine) 
ÕOV, T. Täpsi 

Detsember

Kuupäev 
Üritus 
Vastutaja 
5. 
2. advent 
 ÕOV, T. Täpsi 
12.  
3. advent 
ÕOV, T. Täpsi 
19.
Kiriku külastus, jõululõuna 
T. Täpsi, T. Kivilaan 
21.
Jõulupidu kell 16.00
ÕOV, T. Täpsi, T. Kivilaan, klassijuhatajad 
22.dets- 8.jaan 
Vaheaeg 
 

September 

Oktoober

Kuupäev 
Üritus 
Vastutaja 
i,sans-serif">3. 
Rahvusvaheline muusikapäev 
T.Täpsi, T. Kivilaan 
5.  
Õpetajate päev 
ÕOV, T. Täpsi, B.Põldma 
13.  
Mälumäng 
K. Aland, T. Täpsi 
24.-30. 
Koolivaheaeg 
 
31.  
Halloween 1.- 9. klass 
ÕOV, T. Täpsi  

November

Kuupäev 
Üritus 
Vastutaja 
2. 
Hingedepäev 1-3 klass 
K. Sisask,  P. Ernits 
11. 
Isadepäev (koostöös lasteaiaga) 17.00
ÕOV, T. Täpsi 
24. 
Mardi- Kadritrall (koostöös lasteaiaga) 
T. Täpsi, klassijuhatajad 
17.  
Mälumäng 
K. Aland,  T. Täpsi
28.  
1. advent (koolimaja kaunistamine) 
ÕOV, T. Täpsi 

Detsember

Kuupäev 
Üritus 
Vastutaja 
5. 
2. advent 
 ÕOV, T. Täpsi 
12.  
3. advent 
ÕOV, T. Täpsi 
19.
Kiriku külastus, jõululõuna 
T. Täpsi, T. Kivilaan 
21.
Jõulupidu kell 16.00
ÕOV, T. Täpsi, T. Kivilaan, klassijuhatajad 
22.dets- 8.jaan 
Vaheaeg 
 
Kuupäev Üritus Vastutaja
1. 
Õppeaasta avaaktus 
T. Täpsi, K.Sisask,  
   
T. Kivilaan, B. Põldma 
16. 
Maailmakoristuspäev, 1.-4. klass 
 T. Täpsi, K.Sisask,  
   
 P. Ernits, C. Kalaver 
22. 
Mälumäng 
 K.Aland, T. Täpsi 
23. 
1.-9. klassi väljasõit Palupõhja 
T. Täpsi, A. Teska 
24.  
Perepäev 
A. Teska 
26. 
Sügise sünnipäev 1.-4. klass 
K. Sisask, P. Ernits, 
   
C. Kalaver 
26.-30. 
Spordinädal 
A. Traks