Meie koolist

Personal


                   Nimi

    Ametikoht/õppeaine

                e-mail

 Nadežda Niklus

direktor,VIII klassijuhataja

nadezda.niklus@laeva.edu.ee

 Merilin Lepik

klassiõpetaja, käsitöö
ja kodundus, eesti
keel, I+III klassijuhataja

merilin@laeva.edu.ee

 Katre Sisask

klassiõpetaja,
bioloogia, geograafia,
loodusõpetus,                II+IV klassijuhataja 

katre@laeva.edu.ee

 Rille Pennonen

saksa keel, karjääriõpetus

rille@laeva.edu.ee

 Ingrid Lindenberg

Inglise keel,              VI,VII,IX klassijuhataja

ingrid@laeva.edu.ee

 Benno Kannela

tehnoloogiaõpetus,  kehaline kasvatus

benno@laeva.edu.ee

 Celia Hirmo

keemia

celia@laeva.edu.ee

 Ene Nõmmik

pikapäevarühma kasvataja

ene@laeva.edu.ee

 Evelyn Reemann

kunstiõpetus

evelyn@laeva.edu.ee

 Lia Helemäe

matemaatika

lia@laeva.edu.ee

 Tiiu Kivilaan

muusikaõpetus

tiiu@laeva.edu.ee

 Marilyn Mägi

ajalugu, ühiskond

marilyn@laeva.edu.ee

                                         Liis Tenno

huvijuht, V klassijuhataja

                     liis@laeva.edu.ee
                                   Cätriin Kalaver

eripedagoog,eesti keel

               catriin@laeva.edu.ee

 Ivar Sillaste

infojuht, arvutiõpetus, füüsika

 ivar@laeva.edu.ee

 Elle Kapp

majahoidja-koristaja

-

 Virve Saare

spordihoone koristaja

-

 

 

 

 

                   Nimi

    Ametikoht/õppeaine

                e-mail

 Nadežda Niklus

direktor,VIII klassijuhataja

nadezda.niklus@laeva.edu.ee

 Merilin Lepik

klassiõpetaja, käsitöö
ja kodundus, eesti
keel, I+III klassijuhataja

merilin@laeva.edu.ee

 Katre Sisask

klassiõpetaja,
bioloogia, geograafia,
loodusõpetus,                II+IV klassijuhataja 

katre@laeva.edu.ee

 Rille Pennonen

saksa keel, karjääriõpetus

rille@laeva.edu.ee

 Ingrid Lindenberg

Inglise keel,              VI,VII,IX klassijuhataja

ingrid@laeva.edu.ee

 Benno Kannela

tehnoloogiaõpetus,  kehaline kasvatus

benno@laeva.edu.ee

 Celia Hirmo

keemia

celia@laeva.edu.ee

 Ene Nõmmik

pikapäevarühma kasvataja

ene@laeva.edu.ee

 Evelyn Reemann

kunstiõpetus

evelyn@laeva.edu.ee

 Lia Helemäe

matemaatika

lia@laeva.edu.ee

 Tiiu Kivilaan

muusikaõpetus

tiiu@laeva.edu.ee

 Marilyn Mägi

ajalugu, ühiskond

marilyn@laeva.edu.ee

                                         Liis Tenno

huvijuht, V klassijuhataja

                     liis@laeva.edu.ee
                                   Cätriin Kalaver

eripedagoog,eesti keel

               catriin@laeva.edu.ee

 Ivar Sillaste

infojuht, arvutiõpetus, füüsika

 ivar@laeva.edu.ee

 Elle Kapp

majahoidja-koristaja

-

 Virve Saare

spordihoone koristaja

-