Meie koolist

Personal


                                Nimi  

    Ametikoht/õppeaine

                e-mail

 Tiina Luige                                                      

direktor

 laeva@laeva.edu.ee

 Tel: 5227263

 Triinu Täpsi

huvijuht, sekretär

 

triinu@laeva.edu.ee

 Merilin Lepik-Rätsep 

klassiõpetaja, käsitöö
ja kodundus, I+III klassijuhataja

merilin@laeva.edu.ee

 Katre Sisask

klassiõpetaja,
bioloogia, geograafia,
loodusõpetus, füüsika, II+IV klassijuhataja 

katre@laeva.edu.ee

 Rille Pennonen

saksa keel, eesti keel, karjääriõpetus

rille@laeva.edu.ee

 Britta Põldma

 

eesti keel, kirjandus, VII-IX klassijuhataja

britta@laeva.edu.ee

 Jaanus Pruus

inglise keel            

jaanus@laeva.edu.ee

 Celia Hirmo

keemia

celia@laeva.edu.ee

 Ene Nõmmik

pikapäevarühma kasvataja

ene@laeva.edu.ee

 Ene Kõnnussaar

kunstiõpetus

ene.k@laeva.edu.ee

 Annika Teska

matemaatika

annika@laeva.edu.ee

 Tiiu Kivilaan

muusikaõpetus

tiiu@laeva.edu.ee

 Kertu Aland

ajalugu, ühiskond,arvutiõpetus

kertu@laeva.edu.ee

 Cätriin Kalaver

eripedagoog

catriin@laeva.edu.ee

 Markus Jõgi

kehaline kasvatus, infojuht, V-VI klassijuhataja

markus@laeva.edu.ee

 Tõnu Tomson

tehnoloogia

tonu.tomson@puurmani.edu.ee

 Darja Filatova

vene keel

darja@laeva.edu.ee

Elle Kapp

majahoidja- koristaja  

 

 

 

 

                                Nimi  

    Ametikoht/õppeaine

                e-mail

 Tiina Luige                                                      

direktor

 laeva@laeva.edu.ee

 Tel: 5227263

 Triinu Täpsi

huvijuht, sekretär

 

triinu@laeva.edu.ee

 Merilin Lepik-Rätsep 

klassiõpetaja, käsitöö
ja kodundus, I+III klassijuhataja

merilin@laeva.edu.ee

 Katre Sisask

klassiõpetaja,
bioloogia, geograafia,
loodusõpetus, füüsika, II+IV klassijuhataja 

katre@laeva.edu.ee

 Rille Pennonen

saksa keel, eesti keel, karjääriõpetus

rille@laeva.edu.ee

 Britta Põldma

 

eesti keel, kirjandus, VII-IX klassijuhataja

britta@laeva.edu.ee

 Jaanus Pruus

inglise keel            

jaanus@laeva.edu.ee

 Celia Hirmo

keemia

celia@laeva.edu.ee

 Ene Nõmmik

pikapäevarühma kasvataja

ene@laeva.edu.ee

 Ene Kõnnussaar

kunstiõpetus

ene.k@laeva.edu.ee

 Annika Teska

matemaatika

annika@laeva.edu.ee

 Tiiu Kivilaan

muusikaõpetus

tiiu@laeva.edu.ee

 Kertu Aland

ajalugu, ühiskond,arvutiõpetus

kertu@laeva.edu.ee

 Cätriin Kalaver

eripedagoog

catriin@laeva.edu.ee

 Markus Jõgi

kehaline kasvatus, infojuht, V-VI klassijuhataja

markus@laeva.edu.ee

 Tõnu Tomson

tehnoloogia

tonu.tomson@puurmani.edu.ee

 Darja Filatova

vene keel

darja@laeva.edu.ee

Elle Kapp

majahoidja- koristaja