Meie koolist

Personal


                   Nimi

    Ametikoht/õppeaine

                e-mail

 Nadežda Niklus

direktor,IX klassijuhataja

nadezda.niklus@laeva.edu.ee

Sigrid Uutsalu huvijuht, sekretär sigrid@laeva.edu.ee

 Merilin Lepik-Rätsep

klassiõpetaja, käsitöö
ja kodundus, eesti
keel, II+IV klassijuhataja

merilin@laeva.edu.ee

 Katre Sisask

klassiõpetaja,
bioloogia, geograafia,
loodusõpetus,                I+III klassijuhataja 

katre@laeva.edu.ee

 Rille Pennonen

saksa keel, eesti keel, karjääriõpetus

rille@laeva.edu.ee

Britta Põldma eesti keel, kirjandus, VI klassijuhataja britta@laeva.edu.ee

 Ingrid Lindenberg

Inglise keel,              VII,VIII, klassijuhataja

ingrid@laeva.edu.ee

 Celia Hirmo

keemia

celia@laeva.edu.ee

 Ene Nõmmik

pikapäevarühma kasvataja

ene@laeva.edu.ee

 Evelyn Reemann

kunstiõpetus

evelyn@laeva.edu.ee

 Lia Helemäe

matemaatika

lia@laeva.edu.ee

 Tiiu Kivilaan

muusikaõpetus

tiiu@laeva.edu.ee

 Marilyn Mägi

ajalugu, ühiskond, V klassijuhataja

marilyn@laeva.edu.ee

                                   Cätriin Kalaver

eripedagoog, eesti keel

               catriin@laeva.edu.ee

 Ivar Sillaste

infojuht, arvutiõpetus, füüsika

 ivar@laeva.edu.ee

 Elle Kapp

majahoidja-koristaja

-

 Virve Saare

spordihoone koristaja

-

 

 

 

 

                   Nimi

    Ametikoht/õppeaine

                e-mail

 Nadežda Niklus

direktor,IX klassijuhataja

nadezda.niklus@laeva.edu.ee

Sigrid Uutsalu huvijuht, sekretär sigrid@laeva.edu.ee

 Merilin Lepik-Rätsep

klassiõpetaja, käsitöö
ja kodundus, eesti
keel, II+IV klassijuhataja

merilin@laeva.edu.ee

 Katre Sisask

klassiõpetaja,
bioloogia, geograafia,
loodusõpetus,                I+III klassijuhataja 

katre@laeva.edu.ee

 Rille Pennonen

saksa keel, eesti keel, karjääriõpetus

rille@laeva.edu.ee

Britta Põldma eesti keel, kirjandus, VI klassijuhataja britta@laeva.edu.ee

 Ingrid Lindenberg

Inglise keel,              VII,VIII, klassijuhataja

ingrid@laeva.edu.ee

 Celia Hirmo

keemia

celia@laeva.edu.ee

 Ene Nõmmik

pikapäevarühma kasvataja

ene@laeva.edu.ee

 Evelyn Reemann

kunstiõpetus

evelyn@laeva.edu.ee

 Lia Helemäe

matemaatika

lia@laeva.edu.ee

 Tiiu Kivilaan

muusikaõpetus

tiiu@laeva.edu.ee

 Marilyn Mägi

ajalugu, ühiskond, V klassijuhataja

marilyn@laeva.edu.ee

                                   Cätriin Kalaver

eripedagoog, eesti keel

               catriin@laeva.edu.ee

 Ivar Sillaste

infojuht, arvutiõpetus, füüsika

 ivar@laeva.edu.ee

 Elle Kapp

majahoidja-koristaja

-

 Virve Saare

spordihoone koristaja

-